NPPN151BFLD-RC
Extended
Manufacturer
Sullins Connector Solutions
MFR.Part #
NPPN151BFLD-RC
JLCPCB Part #
C6248892
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 150V 15P 2A 2mm 4.6mm Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=2mm Female Headers ROHS