MPQ8632GL-10-P
MFR.Part #
MPQ8632GL-10-P
JLCPCB Part #
C6227897
Package
QFN-13(3x4)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 10A 1MHz 2.5V~18V 611mV~13V Adjustable Buck Buck Built-in Yes QFN-13(3x4) DC-DC Converters ROHS