IPW65R099CFD7AXKSA1
MFR.Part #
IPW65R099CFD7AXKSA1
JLCPCB Part #
C6211009
Package
TO-247-3-41
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 127W 15A 2.513nF 36pF 4V 53nC@10V 650V 99mΩ@10V TO-247-3-41 MOSFETs ROHS