RMCS1206JT2R20-PD
MFR.Part #
RMCS1206JT2R20-PD
JLCPCB Part #
C6189552
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS