DIP-1A12D
Extended
Manufacturer
Bright Toward Industrial Co., Ltd.
MFR.Part #
DIP-1A12D
JLCPCB Part #
C6183532
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100V@DC、100V@AC 12V 1ms 500mA 500us Plugin Reed Relays ROHS