REC7.5-4809DRW/H2/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-4809DRW/H2/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6172257
Package
DIP,32x20.3mm
Description
2 2kV 36V~72V 417mA 7.5W 84% 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS