CSM4Z-A2B3C3-40-10.0D18
Extended
Manufacturer
Cardinal Components
MFR.Part #
CSM4Z-A2B3C3-40-10.0D18
JLCPCB Part #
C6158014
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS