CMR05F221GPDM
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR05F221GPDM
Description
-55℃~+150℃ 11.7mm 220pF 500V 9.7mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS