CDS5EC240DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS5EC240DO3
Description
-55℃~+125℃ 24pF 300V 4.3mm 6.4mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS