CD7FA122GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD7FA122GO3
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 100V 7.6mm 8.1mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS