P6SMBJ54A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ54A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6140859
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 54V 6.9A@10/1000us 600W@10/1000us 60V 87.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS