BZX84C2V4-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C2V4-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6136699
Package
SOT-23
Description
100Ω 2.4V 410mW 50uA@1V SOT-23 Zener Diodes ROHS