BZX84C24TW-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C24TW-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C6136697
Package
SOT-363
Description
100nA@16.8V 200mW 24V 3 Independent 70Ω SOT-363 Zener Diodes ROHS