BSZ034N04LSATMA1
MFR.Part #
BSZ034N04LSATMA1
JLCPCB Part #
C6132664
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.8nF@20V 19A、40A 2.1W、52W 25nC@10V 2V@250uA 3.4mΩ@20A,10V 40V TSDSON-8 MOSFETs ROHS