AZ23C5V6-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
AZ23C5V6-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6126967
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 100nA@1V 300mW 40Ω 5.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS