MMSZ5250A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
MMSZ5250A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6096502
Package
SOD-123
Description
100nA@15V 20V 25Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS