767143333GPTR13
MFR.Part #
767143333GPTR13
JLCPCB Part #
C6090375
Description
14 200mW 33kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS