49US9S1356BMDALDGCE-B
Extended
Manufacturer
Hong Kong X'Tals Limited
MFR.Part #
49US9S1356BMDALDGCE-B
JLCPCB Part #
C6071534
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.56MHz 15pF 30Ω ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS