49US9S1200BMDAFDGDF-B
Extended
Manufacturer
Hong Kong X'Tals Limited
MFR.Part #
49US9S1200BMDAFDGDF-B
JLCPCB Part #
C6071528
Package
HC-49S
Description
-40℃~+125℃ 12MHz 12pF 40Ω ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS