381LX271M180H012
MFR.Part #
381LX271M180H012
JLCPCB Part #
C6064388
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 180V 22mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS