381LX221M180H012
MFR.Part #
381LX221M180H012
JLCPCB Part #
C19445067
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@20kHz 10mm 180V 220uF 22mm 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS