381LX471M180H032
MFR.Part #
381LX471M180H032
JLCPCB Part #
C7181286
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 180V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS