381LX471M100H012
MFR.Part #
381LX471M100H012
JLCPCB Part #
C2648704
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 390mΩ@120Hz 470uF 920mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS