1.5SMC18CA-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC18CA-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C6062872
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15.3V 17.1V 1uA 25.2V 59.5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS