MBR10150DS
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR10150DS
JLCPCB Part #
C668192
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 10A 150A 150V 50uA@150V 900mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS