CDS10ED220DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS10ED220DO3
Description
-55℃~+125℃ 22pF 500V 6.6mm 7.9mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS