SCE048LD2VC3F
MFR.Part #
SCE048LD2VC3F
Description
-40℃~+85℃ 28V~48V 2kHz 42.85mm 49.43mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS