REC5-483.3SRWZ/H2/A/CTRL/X2
MFR.Part #
REC5-483.3SRWZ/H2/A/CTRL/X2
JLCPCB Part #
C5867932
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~72V 1A 2kV 3.3V 5W 76% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS