1.5SMC15A-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC15A-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C5864066
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.8V 14.3V 1uA 21.2V 71A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS