REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD
MFR.Part #
REC3-243.3SRWZ/H2/C/M/SMD
JLCPCB Part #
C5846837
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 2kV 3.3V 3W 79% 900mA 9V~36V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS