J115F31C48VDCS.9
MFR.Part #
J115F31C48VDCS.9
Description
-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 40A 48V AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS