G6EK-134PL-ST-US-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6EK-134PL-ST-US-DC12
JLCPCB Part #
C5748257
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 12V 220V@DC、250V@AC 2A 5ms 5ms Dual Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver + Gold Plated Plugin Magnetic Latching Relays ROHS