SFM315-LPPE-D33-SM-BK
Extended
Manufacturer
Sullins Connector Solutions
MFR.Part #
SFM315-LPPE-D33-SM-BK
JLCPCB Part #
C5747025
Package
SMD,P=1mm
Description
-40℃~+125℃ 1A 1mm 1mm 2 3.3mm 66P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=1mm Female Headers ROHS