RM06J201CT
MFR.Part #
RM06J201CT
JLCPCB Part #
C5725614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS