REC7.5-2409DRW/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-2409DRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5722564
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
18V~36V 2 2kV 417mA 7.5W 84% 9V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS