REC3-123.3SRW/H2/A/SMD/CTRL
MFR.Part #
REC3-123.3SRW/H2/A/SMD/CTRL
JLCPCB Part #
C5722010
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 2kV 3.3V 3W 76% 900mA 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS