OWMB-858530S-27-25
Extended
Manufacturer
Ole Wolff Electronics Inc.
MFR.Part #
OWMB-858530S-27-25
Description
-20℃~+70℃ 2.7kHz 2V~4V 3mm 85dB 8mm 8mm Electromagnetic Passive (Externally Driven) - Buzzers ROHS