PIC32MX675F256LT-80I/PF
MFR.Part #
PIC32MX675F256LT-80I/PF
JLCPCB Part #
C632212
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 64KB 80MHz 85 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS