PIC32MX575F256HT-80I/PT
MFR.Part #
PIC32MX575F256HT-80I/PT
JLCPCB Part #
C631371
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 53 64KB 80MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS