PIC32MX360F512LT-80I/PT
MFR.Part #
PIC32MX360F512LT-80I/PT
JLCPCB Part #
C631301
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 32 Bit 32KB 512KB 80MHz 85 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS