PIC32MX120F032BT-50I/SO
MFR.Part #
PIC32MX120F032BT-50I/SO
JLCPCB Part #
C630410
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 21 32 Bit 32KB 50MHz 8KB Built-in FLASH MIPS32 M4K SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS