IPB65R045C7ATMA2
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB65R045C7ATMA2
JLCPCB Part #
C5657277
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 227W 4.34nF@400V 45mΩ@24.9A,10V 46A 4V@1.25mA 650V 93nC@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS