G2RL-1A4-E-DC24 BYOMB
MFR.Part #
G2RL-1A4-E-DC24 BYOMB
JLCPCB Part #
C5644598
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 24V 300V@DC、440V@AC 5ms Silver Alloy (Cd-Free) 插件 Power Relays ROHS