NXA63V680M12.5*30 LO
MFR.Part #
NXA63V680M12.5*30 LO
JLCPCB Part #
C5632135
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.3A@100kHz 28mΩ@100kHz 30mm 5mm 63V 680uF ±20% Plugin,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS