DMTH10H009SPSQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H009SPSQ-13
JLCPCB Part #
C5624227
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6W、100W 100V 13pF 14A、86A 2.085nF 30nC@10V 4V 8.9mΩ@10V PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS