1210W2J075JT5E
MFR.Part #
1210W2J075JT5E
JLCPCB Part #
C621063
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS