1210W2J0622T5E
MFR.Part #
1210W2J0622T5E
JLCPCB Part #
C621054
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS