1210W2J0105T5E
MFR.Part #
1210W2J0105T5E
JLCPCB Part #
C621012
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS