1210W2F249JT5E
MFR.Part #
1210W2F249JT5E
JLCPCB Part #
C620669
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS