C-002RX 32.7680K-AC: PB FREE
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
C-002RX 32.7680K-AC: PB FREE
JLCPCB Part #
C5585287
Package
DT-26
Description
-10℃~+60℃ 30kΩ 32.768kHz 9pF ±20ppm DT-26 Crystals ROHS